Co nabízíme

Nudíte se v Mikulově? Přijďte si k nám pro zážitek. V Mikulově a okolí nabízíme aktivní zábavu a zážitky na koloběžkách a s nordic walkingem. Nejsme jen obyčejná půjčovna koloběžek a nordic walking holí v Mikulově. Nabízíme mnohem víc:

 

  • Poznání krás Mikulovska, Pálavy, Lednicko-valtického areálu
  • Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu
  • Osvojení správné techniky koloběhu a/nebo nordic walking
  • Aktivní zábavu ve skupině
  • Individuální přístup
  • Doprovodné aktivity (degustace, hry apod.)

Jaké akce zajišťujeme?

Teambuildingy:

Zajistíme aktivní program pro firemní týmy: Zapůjčíme vybavení, naplánujeme trasu, zajistíme občerstvení během výletu, degustaci vín, sýrů, či další doprovodné aktivity. Vše na míru vašim požadavkům.

Eventy:

Můžeme se stát součástí, zpestřením vaší kulturní či sportovní akce. Zajistíme prezentaci našich koloběžek a nordic walking holí a představíme využití těchto zdraví prospěšných aktivit v kondici i rekondici.

Zážitkové programy:

Pro skupiny zajistíme výlet do okolí, který může být zpestřený ochutnávkou vín či sýrů nebo návštěvou zajímavých míst. Pro školy zajistíme pohybový program, který bude děti bavit!

Výlety s průvodcem:

Chcete poznat Mikulovsko, Pálavu či Lednicko-valtický areál ve společnosti místního průvodce? A navíc aktivně? Potřebujete anglicky mluvící doprovod? I to vám můžeme splnit.

Lekce s instruktorem:

Pořádáme pravidelné lekce koloběhu a nordic walking s instruktorem. Lekce jsou určené jak pro místní, tak pro ty, kteří nechtějí lenošit ani na dovolené… Více informací najdete v kalendáři akcí.

Pro koho jsou naše aktivity určeny?

Naše aktivity jsou určené pro každého. Pro jednotlivce, skupiny i firmy. Pro všechny věkové skupiny od předškolních dětí až po seniory. Pro aktivní sportovce i pro ty, kteří se chtějí nenásilnou formou dostat do kondice, nebo si udržet či zlepšit zdravotní stav.