Prázdniny 2023: dopolední nordic walking

středy: 12., 19. a 26. července a 9., 16. a 23. srpna a neděle: 16. a 23. července, 6., 13. a 20. srpna 2023

Nastartuj den s nordic walkingem! Přidej se k nám na ranní procházku s holemi. Naučíš se správnou techniku kondiční chůze s holemi, zjistíš, v čem je tento pohyb prospěšný pro Tvé tělo, naučíš se s holemi cvičit, zjistíš, jaké hole jsou pro nordic walking vhodné a kde se dají koupit. Zároveň za příjemných ranních teplot poznáš nová místa v okolí Mikulova. Provede Tě instruktorka nordic walkingu, která Ti také zapůjčí hole a poví Ti pár zajímavostí o okolí.
 
 
ČAS: 8:15–11:00 – Vycházka potrvá cca 2,5–3 hodiny (přesný čas návratu se může mírně lišit od plánovaného času).
TRASA: cca 7 km, sraz je u hotelu Ryzlink v Mikulově (Zlámalova 1809/2), trasa povede mezi vinohrady v okolí Mikulova, vrátíme se zpět na výchozí místo
TERÉN: polní cesty mezi vinohrady
S SEBOU: sportovní uzavřenou obuv (ideálně běžecké boty nebo nízké trekové boty), sportovní oblečení dle aktuálního počasí (za horka se hodí kšiltovka, opalovací krém, za chladnějšího počasí více tenčích vrstev), batůžek nebo ledvinku s pitím (ne kabelku nebo tašku přes rameno – ta by překážela); hole budou účastníkům zapůjčeny
PRO KOHO JE AKCE VHODNÁ: pro dospělé a větší děti (cca od 12 let) – nemusíte být sportovci, stačí, abyste byli zvyklí chodit, aby pro vás nebyl problém ujít 7 km za dopoledne 🙂, můžou přijít absolutní začátečníci, kteří se chtějí s nordic walkingem seznámit, nebo ti co chtějí tímto zdravým pohybem příjemně zahájit den.
CENA: 300 Kč/os. (nutná rezervace předem)
DISCLAIMER: akce se koná v terénu a každý účastník sám zodpovídá za vhodný výběr obuvi a oblečení, které může být po akci za sucha zaprášené, za mokra zablácené. (Nelze tedy doporučit např. bílé plátěné tenisky).

VÝBĚR Z MINULÝCH AKCÍ