AKTIVITY MIKULOV

... je centrum KOLOBĚHU a NORDIC WALKINGU orientované zejména na propagování zdravého pohybu se zaměřením především na prevenci. Koloběh a nordic walking mají mnoho společného: jsou dostupné všem generacím, jsou komplexní – zapojují přes 90 % svalů těla a využívají se pro řešení celé škály zdravotních problémů, ať už se jedná o obezitu, bolesti zad či poúrazové stavy. Bonusem je, že jsou zábavné a provozují se venku na čerstvém vzduchu. Zkuste to s námi!

KOLOBĚH

V oblasti koloběhu úzce spolupracujeme s moravským výrobcem koloběžek KOSTKA, který je lídrem na světovém trhu. Nelze nezmínit, že koloběžky KOSTKA jsou ryzím domácím produktem.  

 

NORDIC WALKING

V oblasti nordic walkingu (NW) se zaměřujeme na „moderní nordic walking“, což je koncept vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků. Principy moderního nordic walkingu vycházejí ze správné chůze (bez holí), přičemž hole umožňují intenzivní zapojení svalů horní poloviny těla a umocňují zdravotní přínosy této nejpřirozenější pohybové aktivity. Úzce spolupracujeme se Slovenskou asociací NW (SNWA), která je členem  Mezinárodní rady NW (ICNW) a spolupracuje se Světovou akademií moderního NW  (WMNWA)

 

 

PRODUKTY AKTIVITY MIKULOV

TEAMBUILDINGY

VÝLETY

ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY

LEKCE

EVENTY

PŮJČOVNA

NAŠI PARTNEŘI

Napište nám...

4 + 15 =