Půjčovna

Půjčovna koloběžek 

V naší půjčovně si můžete zapůjčit kvalitní moravské koloběžky KOSTKA řady MAX. K dispozici jsou modely pro dospělé Tour (vpředu 26“ a vzadu 20“) a Twenty (vpředu i vzadu 20“). Větším dětem (cca od 140 cm výšky) vyhovují modely Twenty, pro menší máme model Hill (vpředu 20“ a vzadu 16“). A pro nejmenší jsou modely Street (vpředu i vzadu 16“). Pokud máte úplně malého prcka, nezoufejte – můžeme vám půjčit i koloběžku značky Mibo, model Master (vpředu 16“ a vzadu 12“) s dětskou sedačkou.

Jak funguje naše půjčovna

Naše půjčovna koloběžek a nordic walking holí v Mikulově funguje od jara 2019. Co Vám nabízíme? Kromě zapůjčení koloběžek a nordic walking holí Vám poradíme se správnou technikou jízdy na koloběžce či chůze s nordic wlaking holemi, pomůžeme Vám vybrat trasu a zapůjčíme Vám vhodné příslušenství. Klademe důraz také na bezpečnost, a proto nezapomínáme na zásady bezpečné jízdy na koloběžce. Rádi Vám z vlastních zkušeností doporučíme, kde se dobře najíst a kam raději nechodit, kde zaparkovat, která místa si nenechat ujít a kde budete skoro sami. Těšíme se na Vás!

Otevírací doba půjčovny

Půjčovna nemá pravidelnou otvírací dobu, protože občas býváme na akcích s klienty, jako jsou lekce, teambuildingy nebo vyjížďky za poznáním či degustací vín. Pokud máte zájem o zapůjčení koloběžek nebo nordic walking holí, zavolejte nebo napište a domluvíme se na čase předání, nebo sledujte aktuální otevírací dobu na našem facebooku či na stránce Kontakt. Pokud chcete něco víc, podívejte se, jaké aktivity nabízíme nebo co máme naplánováno v Kalendáři akcí. Možná Vás zaujmou lekce koloběhu, resp. nordic walking, či výlety s instruktorem a průvodcem v jedné osobě za krásami Pálavy nebo Lednicko-valtického areálu.